3VA11125EF320KH0
  • Документация
Артикул  3VA1112-5EF32-0KH0
Наименование: 3VA11125EF320KH0
Артикул  3VA1112-5EF32-0KH0
Наименование: 3VA11125EF320KH0
Производитель:  SIEMENS
CIRCUIT BREAKER 3VA1 IEC FRAME 160 BREAKING CAPACITY CLASS  M ICU=55KA @ 415 V 3-POLE, LINE PROTECTION TM240,  ATAM, IN=125A OVERLOAD PROTECTION IR=87,5A ...125A SHORT CIRCUIT PROTECTION II=5...10 X IN BUSBAR CONNECTION SHUNT TRIP (STL) 220-250 V DC, 208-277 V AC 2 AUXILIARY SWITCH HQ 1 TRIP ALARM SWITCH HQ