3VA11125EF360AB0
  • Документация
Артикул  3VA1112-5EF36-0AB0
Наименование: 3VA11125EF360AB0
Артикул  3VA1112-5EF36-0AB0
Наименование: 3VA11125EF360AB0
Производитель:  SIEMENS
CIRCUIT BREAKER 3VA1 IEC FRAME 160 BREAKING CAPACITY CLASS  M ICU=55KA @ 415 V 3-POLE, LINE PROTECTION TM240,  ATAM, IN=125A OVERLOAD PROTECTION IR=87,5A ...125A SHORT CIRCUIT PROTECTION II=5...10 X IN CABLE CONNECTION 2 AUXILIARY SWITCH HP