7ML57253AC125CC0
  • Описание
  • Характеристики
Артикул
Наименование: 7ML57253AC125CC0
Артикул
Наименование: 7ML57253AC125CC0
Производитель:  SIEMENS
SITRANS LPS200, ЭЛЕКТРОМЕХАНИЧЕСКИЙ СИГНАЛИЗАТОР УРОВНЯ, КОМПАКТНОЕ ИСПОЛНЕНИЕ PROCESS TEMPERATURE: UP TO +250'C (+482'F) POWER SUPPLY: 230 V AC, 1 REV/MIN. PROCESS CONNECTION THREADED: 1 1/2" BSP (DIN 228) PROCESS PRESSURE: UP TO 0.5 BAR (7.25 PSI) PROCESS CONNECTION MATERIAL: STAINLESS STEEL 303 (1.4305) EXTENSION LENGTH: 300 MM (11.81") MEASURING VANE: BOOT SHAPED, 28 X 98 MM (1.10 X 3.86") APPROVALS: CSA/FM GENERAL PURPOSE . Сайт