6SL37201TE260AU3
  • Описание
  • Характеристики
Артикул  6SL3720-1TE26-0AU3
Наименование: 6SL37201TE260AU3
Артикул  6SL3720-1TE26-0AU3
Наименование: 6SL37201TE260AU3
Производитель:  SIEMENS
SINAMICS S120 CABINET MODULE BOOKSIZE CABINET KIT SINGLE MOTOR MODULE INPUT: DC 510 - 720V OUTPUT: 3AC 0 - 480V, 60A RATED POWER: 32KW AIR COOLING NEMA DESIGN