6SL37201TE410AU3
  • Описание
  • Характеристики
Артикул  6SL3720-1TE41-0AU3
Наименование: 6SL37201TE410AU3
Артикул  6SL3720-1TE41-0AU3
Наименование: 6SL37201TE410AU3
Производитель:  SIEMENS
SINAMICS S120 CABINET MODULE SINGLE MOTOR MODULE WITH CIM NEMA DESIGN INPUT: DC 510 - 720V OUTPUT: 3AC 0 - 480V, 985A UNIT RATING: 560KW CABINET UNIT IP20 AIR COOLING